Корисні статті
27 січня 2020 г. – 09:56

РУЙНУВАННЯ МІФІВ ПРО ВІКНА 3

ПВХ вікна шкідливі для здоров'я

Пластиковий корпус телевізора, комп'ютера та телефона, пластиковий посуд, контейнери для крові, труби, по яким подається вода — це все пластикові вироби, що постійно нас оточують. Важливо правильно вибрати виробника, який виготовляє продукцію дотримуючись всіх міжнародних норм і стандартів.

 

Якщо говорити про віконні конструкції із пластику, то всі твердження про шкідливість пластикових вікон базується на вмісті свинцю в ПВХ-профілі. Дійсно, для того, щоб протягом тривалого часу вікно залишалося білим, використовують стабілізатори — певні хімічні з’єднання, в тому числі на основі свинцю. Однак, говорити про шкідливий вплив можна лише на етапі виготовлення профілю, у готовому виді ПВХ-профіль безпечний.

 

Захист довкілля та якість продукції — це невід'ємна частина корпоративної філософії та стратегії REHAU. Тому, на виробництві REHAU не використовуються стабілізатори з вмістом свинцю для виготовлення профільних систем. Більше того, після закінчення терміну експлуатації металопластикові вікна REHAU підлягають вторинному використанню з подібними продуктами - коекструзії.

 

В якості матеріалу основи на виробництві REHAU переважно використовуються:

 

  • матеріали для переробки, які накопичуються в процесі власних екструзійних або ламінаційних процесів;
  • матеріали для переробки з віконних виробництв Партнерів;
  • матеріали, отримані при переробці демонтованих вікон.

Вікна з німецького
профілю Rehau

Перевірена якість!

Залиште заявку зараз і
отримайте знижку -25%

1721941200
До кінця акції залишилося: {d10}{d1} {h10}{h1} {m10}{m1} {s10}{s1} {dl} {hl} {ml} {sl}
РУЙНУВАННЯ МІФІВ ПРО ВІКНА 3от 100 грн
Конструкт-АЛКонструкт-АЛ